Amazon prime cena

Co to jest Amazon Prime?

Amazon Prime to wspaniałą usługa z olbrzymią liczbą korzyści. Prime ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny, oferując mnóstwo funkcji, w tym streaming telewizji, filmów i muzyki, a także bezpłatną dostawę przedmiotów na następny dzień i wiele więcej. Dlatego nie ma nad czym się zastanawiać jeśli ktoś korzysta często ze sklepu Amazona.

W chwili obecnej Amazon jest największym sklepem internetowym na świecie. Usługa Amazon Prime została uruchomiona w 2005 w Stanach Zjednoczonych a następnie w 2007 roku w Europie.

Najistotniejszą usługą jest dostawa w ten sam dzień, która jednak działa tylko w określonych regionach.

Istnieje również cały wybór innych korzyści, w tym strumieniowe przesyłanie muzyki i dostęp do ogromnego katalogu filmów i programów telewizyjnych dostępnych za pośrednictwem Amazon Prime Instant Video.

Amazon Prime Cena

Wielu z was pewnie się zastanawia jaka jest cena Amazon Prime? 

Cena za usługę Amazon Prime to 7.99 Euro miesięcznie lub 69 Euro rocznie.

Amazon Prime Video cena

Co to jest Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video to usługa podobna do Netflix gdzie możemy oglądać do woli wszystkie znajdujące się tam filmy czy programy telewizyjne.

Najlepsze w Amazon Prime Video jest to, że jest ono bezpłatne dla wszystkich klientów Amazon Prime. Oznacza to, że jeśli już płacisz za Amazon Prime to masz już dostęp do biblioteki Prime Video. W porównaniu z Netflix czy Rakuten, które są tylko platformami do przesyłania strumieniowego, płacenie miesięcznej lub rocznej opłaty w Amazon zapewnia o wiele więcej korzyści – istnieje również nieograniczone przesyłanie strumieniowe muzyki i nieograniczone miejsce na zdjęcia. 

Prime Video jest znacznie młodszy niż Netflix i został wprowadzony jako bonus dla subskrybentów Prime w 2014 roku, ale nie oznacza to, że usługa jest gorsza od swojego rywala. Podobnie jak Netflix, firma mocno zainwestowała w rozwój własnych własnych produkcji i choć jej katalog nie jest tak obszerny, z pewnością można stwierdzić, że dorównuje popularnemu Netflixowi jeśli chodzi o jakość.

 

Amazon Prime Video Cena

W chwili obecnej cena Amazon Prime Video wynosi 25,99 zł miesięcznie co nie jest zbyt wygórowaną kwotą. Nie ryzykujesz niczym gdy się zapisujesz ponieważ członkostwo w programie Amazon Prime Video możesz anulować w dowolnym momencie.

 

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...