Dofinansowanie tworzenie stron

Wykorzystanie dotacji na projekt strony internetowej

Dzięki dotacjom unijnym mogą się Państwo zdecydować na dofinansowanie strony internetowej. W związku z tym że nasz kraj znajduje się w Unii Europejskiej przedsiębiorcy w Polsce mogą skorzystać z dotacji unijnych.

O dofinansowanie strony internetowej mogą ubiegać się mikro przedsiębiorcy lub mali przedsiębiorcy posiadający siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jeśli chodzi o przedsiębiorcę będącego osobą fizyczną – miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Praktycznie każda nowo powstałą firma która stara się o dofinansowanie zakłada w swoim biznesplanie budowę nowoczesnej i profesjonalnej strony internetowej, rozbudowę lub przebudową obecnej strony internetowej, stworzenie sklepu internetowego lub wdrożenie innego rozwiązania wspierającego procesy biznesowe w firmie.

Aby Państwa biznesplan przeszedł pozytywną weryfikację potrzebny jest dokładny opis na co zostaną przeznaczone środki z dofinansowania. Bardzo ważne jest aby zostały spełnione określone warunki. Głównym z nich jest przedstawienie innowacyjnego projektu.

Cenę naszych usług można sprawdzić na stronie strony internetowe cennik ale najlepiej w tym celu najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas rozmowy telefonicznej łatwiej Nam będzie omówić wszystkie szczegóły związane z dofinansowaniem strony internetowej.

Dotację z Unii Europejskiej możemy wykorzystać na domenę, serwer oraz profesjonalny projekt strony internetowej.

Dofinansowanie można również przeznaczyć na promocję nowej strony internetowej na które składa się pozycjonowanie stron internetowych czy też tworzenie kampanii reklamowych Google AdWords.

NIE ZAJMUJEMY SIĘ POZYSKIWANIEM ŚRODKÓW UNIJNYCH NA STRONY INTERNETOWE

ZADZWOŃ: 600-969-918

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...