USŁUGI HOSTINGOWE

SERWER – DOM DLA TWOJEJ STRONY

Aby strona internetowa wyświetlana była odpowiednio szybko potrzeba do tego odpowiedniego serwera (hostingu).
Hosting polega na udostępnieniu zasobów serwerowych przez dostawcę usług hostingowych. Dzięki temu otrzymamy określoną objętość dysku twardego oraz maksymalną ilość danych którą możemy przesłać.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie nie zależnie czy posiadasz prostą stronę internetową, blog oparty np. na wordpresie czy rozbudowany sklep internetowy. Służymy Państwu pomocą w zakresie doboru hostingu oraz zajmujemy się jego obsługą.

Współpracujemy tylko z zaufanymi i doświadczonymi partnerami. Przede wszystkim zależy nam na stabilności i bezpieczeństwie Państwa stron internetowych. Gwarantujemy nieprzerwany dostęp do Państwa strony oraz szybkie naprawienie usterki w razie wystąpienia problemów.

Dzięki hostingowi oferujemy profesjonalną pocztę internetową, która będzie zabezpieczona przed spamem w odpowiedni sposób. Mogą Państwo korzystać z poczty zarówno poprzez stronę internetową jak i poprzez takie programy jak darmowy Thunderbird.

W przypadku gdyby nastąpiła jakaś awaria istnieje możliwość przywrócenia kopii zapasowej dzięki czemu Państwa dane są cały czas bezpieczne.

BARDZO WAŻNE ABY PAŃSTWO ZAŁOŻYLI KONTO I WYKUPILI SERWER BO TYLKO WTEDY BĘDĄ PAŃSTWO WŁAŚCICIELEM ZARÓWNO DOMENY JAK I SERWERA A NIE MY!

PAŃSTWO TYLKO ZAKŁADAJĄ KONTO I KUPUJĄ – MY SIĘ ZAJMUJEMY CAŁĄ KONFIGURACJĄ W CENIE STRONY

ZADZWOŃ: 600-969-918

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...