REFERENCJE

Rekomendujemy usługi świadczone przez Pana Sebastiana Lubasa z firmy Siset Eksport Usług, który w całości zaprojektował, wykonał i prowadzi aktualizację serwisu internetowego Master Adams.

Dzięki wysokim kompetencjom Pana Sebastiana powstała i funkcjonuje strona internetowa, która w pełni spełnia nasze oczekiwania i wymagania.

Chcemy podkreślić interdyscyplinarną wiedzę, bogate doświadczenie oraz niezwykłą dociekliwość, cierpliwość i wytrwałość Pana Sebastiana w urealnianiu naszych wyobrażeń w trakcie tworzenia serwisu. Aby ułatwić nam wybory, Pan Sebastian wykonał dla nas setki szczegółowych wizualizacji. Na nasze życzenie, zmieniał treść, grafikę, układ stron, wielokrotnie zakładał strony serwisu i usuwał je. A i tak ostatecznie, wybieraliśmy pierwsze propozycje Pana Sebastiana, które po dziesiątkach zmian, okazywały się najbardziej trafione.

Zwracamy uwagę, że Pan Sebastian oferuje znacznie więcej, niż tylko projektowanie i opisywanie (kodowanie) stron internetowych. Jesteśmy wdzięczni również za dobór odpowiedniej i taniej firmy hostingowej (serwery) i certyfikatu SSL i inne podpowiedzi. Bardzo dla nas ważne jest natychmiastowe dokonywanie aktualizacji witryny przez Pana Sebastiana oraz uczciwe, realistyczne rozliczenia finasowe.

Z pełnym przekonaniem polecamy Pana Sebastiana Lubasa jako kompetentnego webdesinera, webdevelopera i webmastera.

Małgorzata Adams

Właścicielka, Master Adams

Serdecznie wszystkich zachęcamy do korzystania z usług Pana Sebastiana. Firma Siset stworzyła dla nas stronę, o której marzyliśmy. Od początku mogliśmy liczyć na pomoc i niezwykle przydatne rady w zakresie tworzenia strony (wybór serwera, domeny itp.). W szczególności chciałabym podziękować za cierpliwość, rzetelność, profesjonalizm oraz wyjątkowo sprawną komunikację, bez której stworzenie „czegoś na odległość” nie byłoby możliwe. Strona powstała w tempie błyskawicznym, co jest ogromnym atutem firmy. Jesteśmy wdzięczni również za logo firmy. Polecamy 🙂

Iza Kasprzyk

Właściciel, LILACORIO.PL

Bardzo polecam współpracę z Panem Sebastianem z firmy Siset. Wykonał on dla mnie zarówno stronę internetową, jak i projekt graficzny broszury i wizytówek. Jestem bardzo zadowolona z wyników pracy wszystkich trzech projektów. Doskonały kontakt, szybka realizacja zlecenia oraz chęć pomocy klientowi sprawiają, że na pewno zgłoszę się do tej firmy z kolejnymi projektami.

Patrycja Lebioda

Właściciel, Kidodo.pl

Bardzo zachęcam wszystkich, którzy myślą o własnej stronie internetowej, do skorzystania z usług Pana Sebastiana. Stworzył on dla mojej firmy stronę internetową bardzo nowoczesną i przejrzystą, pomógł w wyborze firmy hostingowej i domeny.

Chciałam podziękować za pełen profesjonalizm, kulturę obsługi i komunikatywność. Strona powstała w bardzo krótkim czasie i „na odległość”.  Dziękuję również za projekt graficzny loga, wizytówek i ulotek, za pomysłowość i wykonanie zgodnie z moimi sugestiami.

Wybór firmy Siset uważam za „strzał w dziesiątkę”!

Wioletta Jopek

Właściciel, Firmaedukacyjna.pl

Firma SISET Eksport Usług profesjonalnie i szybko zajęła się stworzeniem mojej strony internetowej. Prace przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Na szczególne podkreślenie zasługuje elastyczne, indywidualne podejście do projektu, szybka reakcja i pełne zaangażowanie.

Pan Sebastian Lubas systematycznie przekazywał mi informacje o stanie prac, tak więc mogłam na bieżąco śledzić proces powstawania strony. Polecam współpracę z firmą SISET wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego, terminowego i sprawnego działania.

Danuta Frączyk

Właściciel, Dfrmedia-text.eu

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad stworzeniem własnej strony internetowej. Myślałam, że jest to długi i skomplikowany proces i na samą myśl o tym odkładałam decyzję na później. Na szczęście zgłosiłam się o pomoc do firmy Siset.

Na początku byłam trochę przerażona, że nasza komunikacje może być dość trudna gdyż moja wiedza informatyczna jest znikoma ale ku mojemu miłemu zaskoczeniu okazało się, że moje obawy były bezpodstawne. W bardzo szybkim czasie powstała ciekawa, nowoczesna, trzyjęzyczna strona, którą dzięki łatwym i praktycznym wskazówkom Pana Sebastiana potrafię sama edytować. Bardzo dziękuję i gorąco polecam firmę Siset.

Izabela Stępniak

Właściciel, HELLO-FUJIAN.COM

Firma Siset Web Design zaprojektowała na potrzeby Eco-Orlic stronę internetową, logo oraz wzór wizytówek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, doceniamy profesjonalizm i podejście do klienta, a także szybkość wykonania projektów, terminowość oraz zaproponowane stawki. Siset Web Design jest otwarta na sugestie i uwagi klienta, odpowiada na wszelkie pytania i oferuje kompleksową obsługę związaną z projektowaniem stron www.

Jan Zając

Członek rady nadzorczej, ECO-ORLIC SP. Z O.O

Serdecznie polecam współpracę z firmą SISET. Dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu Pana Sebastiana błyskawicznie powstała strona internetowa oraz logo naszej firmy, z której jestem bardzo zadowolona. Podziękowania za pomysłowość, wyrozumiałość i cierpliwość.

Iwona Litak

Właściciel, IIACCOUNTING.PL

Współpraca z firmą SISET w zakresie utworzenia strony internetowej była dla mnie bardzo owocna. Profesjonalna strona internetowa powstała błyskawicznie, a wskazówki Pana Sebastiana Lubasa były cenne i trafione. Rozległe horyzonty, ciekawe pomysły i wyobraźnia, profesjonalizm, wyczucie, a przy tym uprzejmość, okazana pomoc  także w przypadku banalnych pytań – to wszystko składa się na wdzięczność i podziękowanie z mojej strony. Gorąco polecam współpracę z firmą SISET z Tarnowskich Gór.

Joanna Maria Radomska

Właściciel, ANIMO PSYCHOLOG

Dzięki Siset moje wyobrażenie o stronie www stało się rzeczywistością. Wszelkie wskazówki i sugestie uwzględnione, można też liczyć na fachowe i kreatywne pomysły i podpowiedzi.Jednym słowem POLECAM.

Radosław Kozłowski

Właściciel, RADOSŁAW KOZŁOWSKI

In addition to being a very talented designer and illustrator, Sebastian is extremely reliable and one of the best designers with whom I’ve worked. He has a knack for taking limited information from clients and creating several options to meet their needs. I’d highly recommend Sebastian for any type of design work.

Hans Schastok

Właściciel, MOBELPREISVERGLEICH.EU

Zalecamy korzystanie z usług Siset Web Design Studio, aby zaprojektować i zbudować swoją stronę/sklep w Prestashop. Z przyjemnością możemy polecić firmę Siset wszystkim tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.

Robert Lubas

Właściciel, CENTRUM TOREB

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z pracy Siset Web Design Studio którzy zbudowali z nami nową stronę internetową. W końcu znaleźliśmy odpowiednią firmę, aby zaprojektować i zbudować naszą stronę internetową.

Marek Sadzikowski

Właściciel, PROJEKT 78

Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę , jestem bardzo zadowolona z efektów pracy firmy SISET ! Serdecznie polecam!!!

Izabela Gołąbek

Właściciel, RESTAURACJA GOŁĄBEK

Mówią, że jeśli firma nie istnieje w sieci Internet, to tak jakby w ogóle nie istniała. Naszą stronę www przygotowała firma Siset Web Design Studio , której usługi gorąco polecamy.

Paweł Pulka

Właściciel, DP KANCELARIA

Pragnę zarekomendować firmę Siset jako wiarygodnego twórcę projektów graficznych do identyfikacji wizualnej oraz stron internetowych. Polecam!

Janusz Kochciński

Właściciel, CENTRUM REKLAMY

Jako klient zagraniczny obawialiśmy się trochę o współpracę jednak jak się okazało nie potrzebnie. Nasza współpraca wyglądała wzorowo. Bardzo dziękujemy za super stronę internetową

Mathias Sulfd

Właściciel, ONLINE SPORT GERATE

Firma Siset stworzyła nam na prawdę fajny sklep dzięki któremu nasze zarobki się zwiększyły. W trakcie współpracy Pan Sebastian wykazywał się należytą starannością i elastycznym podejściem

Mark Hughes

Właściciel, CHEAP COWBOY BOOTS

Firma ta wykonała dla nas stronę, jest ładna i profesjonalna. Szybko i sprawnie. Polecam

Dariusz Szybka

Właściciel, DARIUSZ SZYBKA

Firma Siset wykonała dla nas w całości serwis internetowy. W czasie współpracy Pan Sebastian wykazał że jest osobą godną zaufania oraz komunikatywną. Bardzo dziękujemy.

Właściciel, ECOLABEL

Ogromne podziękowania dla Sebastiana i reszty zespołu z Siset Web Design Studio. Dzięki ich ciężkiej pracy mamy stronę internetową z której jesteśmy dumni!

Właściciel, MEDPOL

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...