REFERENCJE

Rekomendujemy usługi świadczone przez Pana Sebastiana Lubasa z firmy Siset Eksport Usług, który w całości zaprojektował, wykonał i prowadzi aktualizację serwisu internetowego Master Adams.

Dzięki wysokim kompetencjom Pana Sebastiana powstała i funkcjonuje strona internetowa, która w pełni spełnia nasze oczekiwania i wymagania.

Chcemy podkreślić interdyscyplinarną wiedzę, bogate doświadczenie oraz niezwykłą dociekliwość, cierpliwość i wytrwałość Pana Sebastiana w urealnianiu naszych wyobrażeń w trakcie tworzenia serwisu. Aby ułatwić nam wybory, Pan Sebastian wykonał dla nas setki szczegółowych wizualizacji. Na nasze życzenie, zmieniał treść, grafikę, układ stron, wielokrotnie zakładał strony serwisu i usuwał je. A i tak ostatecznie, wybieraliśmy pierwsze propozycje Pana Sebastiana, które po dziesiątkach zmian, okazywały się najbardziej trafione.

Zwracamy uwagę, że Pan Sebastian oferuje znacznie więcej, niż tylko projektowanie i opisywanie (kodowanie) stron internetowych. Jesteśmy wdzięczni również za dobór odpowiedniej i taniej firmy hostingowej (serwery) i certyfikatu SSL i inne podpowiedzi. Bardzo dla nas ważne jest natychmiastowe dokonywanie aktualizacji witryny przez Pana Sebastiana oraz uczciwe, realistyczne rozliczenia finasowe.

Z pełnym przekonaniem polecamy Pana Sebastiana Lubasa jako kompetentnego webdesinera, webdevelopera i webmastera.

Małgorzata Adams

Właścicielka, Master Adams

I am very pleased with the design of my website by Siset. I experienced great and professional collaboration, flexibility in applying design changes, competitive pricing and timely responses to my inquiry. I strongly recommend Siset.

Wally Szeremeta

CEO, Emi Devices

Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzony serwis spełnia wszelkie oczekiwania na obecną chwilę, a przyszła współpraca pozwoli na wzajemne rozwinięcie skrzydeł. Terminowość i fachowość, to powinno być motto przewodnie Siset.pl

Natalia Koffer

Właściciel, Cudzechwalicie.org.pl

Tworzenie strony przebiegło bardzo sprawnie i przyjemnie. Strona wygląda bardzo ładnie i nowocześnie. Firma jest niesamowicie pomocna i znajduje jak najlepsze rozwiązania dla klienta. Polecam 🙂

B.B.

Właściciel, Olva Kosmetyki Naturalne

” Zbyt długo zwlekałem ze zmianą strony, która już nie była gotowa na nowe potrzeby rynku i wyświetlenia na urządzeniach mobilnych. Trafiłem przypadkiem na ofertę siset.pl. Szybka wycena usługi, bardzo konkurencyjna na tle innych firm. Szablon pytań od Pana Sebastiana pozwolił szybko sprecyzować moje potrzeby. Stara strona została przetransferowana na inny serwer wraz domenami. Pan Sebastian jest bardzo cierpliwy, nawet jeśli trzeba coś poprawiać wiele razy. Powstała strona spełniająca swoje zadanie. Byłem na tyle zadowolony, że zaproponowałem projekt wizytówek. Polecam gorąco usługi Siset.pl” Rafał Śliwa, właściciel PRO-LOCK www.zapasowyklucz.pl

Rafał Śliwa

Właściciel, Zapasowyklucz.pl

Firma Martex zaświadcza, iż Firma SISET wykonała usługę tworzenia strony WWW firmy. Praca została wykonana profesjonalnie i efektywnie. Strona jest świetna. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Znakomicie wykonana usługa przez firmę Siset znalazła przełożenie w ilości odwiedzin na stronie. Klienci chętniej odwiedzają naszą stronę! Z całym przekonaniem możemy polecić firmę SISET, jako skuteczną i profesjonalną, z którą współpraca przynosi oczekiwane efekty.

Marek

Właściciel, Martex

” Zbyt długo zwlekałem ze zmianą strony, która już nie była gotowa na nowe potrzeby rynku i wyświetlenia na urządzeniach mobilnych. Trafiłem przypadkiem na ofertę siset.pl. Szybka wycena usługi, bardzo konkurencyjna na tle innych firm. Szablon pytań od Pana Sebastiana pozwolił szybko sprecyzować moje potrzeby. Stara strona została przetransferowana na inny serwer wraz domenami. Pan Sebastian jest bardzo cierpliwy, nawet jeśli trzeba coś poprawiać wiele razy. Powstała strona spełniająca swoje zadanie. Byłem na tyle zadowolony, że zaproponowałem projekt wizytówek. Polecam gorąco usługi Siset.pl” Rafał Śliwa, właściciel PRO-LOCK www.zapasowyklucz.pl

Rafał Śliwa

Właściciel, Zapasowyklucz.pl

Bezproblemowa komunikacja, nastawienie na efektywne rozwiązanie problemów najprostszymi środkami. Zweryfikowali, czy mogą pomóc w kwestii witryny opartej na WordPress, wycenili usługę i wykonali pracę. W takiej kolejności. Szczerze polecam usługi Siset.

Krystian Boino

Właściciel, HBSOLICITORS.IE

Firma “Siset” wykonywała stronę internetową wraz z jej kompleksową obsługą. Duże wymagania z mojej strony, zostały spełnione naprawdę dobrze. Dodatkowo, stare logo firmy zostało dopasowane do wymagań portali reklamowych. Dobra współpraca i komunikacja, spowodowała, że zlecę budowę kolejnej strony firmowej.

Mariusz Sukmanowski

Właściciel, Operand

Serdecznie wszystkich zachęcamy do korzystania z usług Pana Sebastiana. Firma Siset stworzyła dla nas stronę, o której marzyliśmy. Od początku mogliśmy liczyć na pomoc i niezwykle przydatne rady w zakresie tworzenia strony (wybór serwera, domeny itp.). W szczególności chciałabym podziękować za cierpliwość, rzetelność, profesjonalizm oraz wyjątkowo sprawną komunikację, bez której stworzenie “czegoś na odległość” nie byłoby możliwe. Strona powstała w tempie błyskawicznym, co jest ogromnym atutem firmy. Jesteśmy wdzięczni również za logo firmy. Polecamy 🙂

Iza Kasprzyk

Właściciel, LILACORIO.PL

Bardzo polecam współpracę z Panem Sebastianem z firmy Siset. Wykonał on dla mnie zarówno stronę internetową, jak i projekt graficzny broszury i wizytówek. Jestem bardzo zadowolona z wyników pracy wszystkich trzech projektów. Doskonały kontakt, szybka realizacja zlecenia oraz chęć pomocy klientowi sprawiają, że na pewno zgłoszę się do tej firmy z kolejnymi projektami.

Patrycja Lebioda

Właściciel, Kidodo.pl

Szybko, profesjonalnie w ciągłym kontakcie z klientem. 
Zdecydowanie Polecam
 
Mateusz Bernady

Właściciel, Physiobernady.ch

Bardzo zachęcam wszystkich, którzy myślą o własnej stronie internetowej, do skorzystania z usług Pana Sebastiana. Stworzył on dla mojej firmy stronę internetową bardzo nowoczesną i przejrzystą, pomógł w wyborze firmy hostingowej i domeny.

Chciałam podziękować za pełen profesjonalizm, kulturę obsługi i komunikatywność. Strona powstała w bardzo krótkim czasie i „na odległość”.  Dziękuję również za projekt graficzny loga, wizytówek i ulotek, za pomysłowość i wykonanie zgodnie z moimi sugestiami.

Wybór firmy Siset uważam za „strzał w dziesiątkę”!

Wioletta Jopek

Właściciel, Firmaedukacyjna.pl

Firma SISET Eksport Usług profesjonalnie i szybko zajęła się stworzeniem mojej strony internetowej. Prace przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Na szczególne podkreślenie zasługuje elastyczne, indywidualne podejście do projektu, szybka reakcja i pełne zaangażowanie.

Pan Sebastian Lubas systematycznie przekazywał mi informacje o stanie prac, tak więc mogłam na bieżąco śledzić proces powstawania strony. Polecam współpracę z firmą SISET wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego, terminowego i sprawnego działania.

Danuta Frączyk

Właściciel, Dfrmedia-text.eu

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad stworzeniem własnej strony internetowej. Myślałam, że jest to długi i skomplikowany proces i na samą myśl o tym odkładałam decyzję na później. Na szczęście zgłosiłam się o pomoc do firmy Siset.

Na początku byłam trochę przerażona, że nasza komunikacje może być dość trudna gdyż moja wiedza informatyczna jest znikoma ale ku mojemu miłemu zaskoczeniu okazało się, że moje obawy były bezpodstawne. W bardzo szybkim czasie powstała ciekawa, nowoczesna, trzyjęzyczna strona, którą dzięki łatwym i praktycznym wskazówkom Pana Sebastiana potrafię sama edytować. Bardzo dziękuję i gorąco polecam firmę Siset.

Izabela Stępniak

Właściciel, HELLO-FUJIAN.COM

Firma Siset Web Design zaprojektowała na potrzeby Eco-Orlic stronę internetową, logo oraz wzór wizytówek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, doceniamy profesjonalizm i podejście do klienta, a także szybkość wykonania projektów, terminowość oraz zaproponowane stawki. Siset Web Design jest otwarta na sugestie i uwagi klienta, odpowiada na wszelkie pytania i oferuje kompleksową obsługę związaną z projektowaniem stron www.

Jan Zając

Członek rady nadzorczej, ECO-ORLIC SP. Z O.O

Serdecznie polecam współpracę z firmą SISET. Dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu Pana Sebastiana błyskawicznie powstała strona internetowa oraz logo naszej firmy, z której jestem bardzo zadowolona. Podziękowania za pomysłowość, wyrozumiałość i cierpliwość.

Iwona Litak

Właściciel, IIACCOUNTING.PL

Współpraca z firmą SISET w zakresie utworzenia strony internetowej była dla mnie bardzo owocna. Profesjonalna strona internetowa powstała błyskawicznie, a wskazówki Pana Sebastiana Lubasa były cenne i trafione. Rozległe horyzonty, ciekawe pomysły i wyobraźnia, profesjonalizm, wyczucie, a przy tym uprzejmość, okazana pomoc  także w przypadku banalnych pytań – to wszystko składa się na wdzięczność i podziękowanie z mojej strony. Gorąco polecam współpracę z firmą SISET z Tarnowskich Gór.

Joanna Maria Radomska

Właściciel, ANIMO PSYCHOLOG

Polecam, super kontakt z Panem Sebastianem. Wykonaliśmy projekty dwóch stron internetowych spółek z naszej grupy. Szybka reakcja i dostępność praktycznie,w każdej chwili.

Natalia Pocztańska

Prezes Zarządu, Green House Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Dzięki Siset moje wyobrażenie o stronie www stało się rzeczywistością. Wszelkie wskazówki i sugestie uwzględnione, można też liczyć na fachowe i kreatywne pomysły i podpowiedzi.Jednym słowem POLECAM.

Radosław Kozłowski

Właściciel, RADOSŁAW KOZŁOWSKI

In addition to being a very talented designer and illustrator, Sebastian is extremely reliable and one of the best designers with whom I’ve worked. He has a knack for taking limited information from clients and creating several options to meet their needs. I’d highly recommend Sebastian for any type of design work.

Hans Schastok

Właściciel, MOBELPREISVERGLEICH.EU

Zalecamy korzystanie z usług Siset Web Design Studio, aby zaprojektować i zbudować swoją stronę/sklep w Prestashop. Z przyjemnością możemy polecić firmę Siset wszystkim tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.

Robert Lubas

Właściciel, CENTRUM TOREB

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z pracy Siset Web Design Studio którzy zbudowali z nami nową stronę internetową. W końcu znaleźliśmy odpowiednią firmę, aby zaprojektować i zbudować naszą stronę internetową.

Marek Sadzikowski

Właściciel, PROJEKT 78

Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę , jestem bardzo zadowolona z efektów pracy firmy SISET ! Serdecznie polecam!!!

Izabela Gołąbek

Właściciel, RESTAURACJA GOŁĄBEK

Mówią, że jeśli firma nie istnieje w sieci Internet, to tak jakby w ogóle nie istniała. Naszą stronę www przygotowała firma Siset Web Design Studio , której usługi gorąco polecamy.

Paweł Pulka

Właściciel, DP KANCELARIA

Pragnę zarekomendować firmę Siset jako wiarygodnego twórcę projektów graficznych do identyfikacji wizualnej oraz stron internetowych. Polecam!

Janusz Kochciński

Właściciel, CENTRUM REKLAMY

Jako klient zagraniczny obawialiśmy się trochę o współpracę jednak jak się okazało nie potrzebnie. Nasza współpraca wyglądała wzorowo. Bardzo dziękujemy za super stronę internetową

Mathias Sulfd

Właściciel, ONLINE SPORT GERATE

Firma Siset stworzyła nam na prawdę fajny sklep dzięki któremu nasze zarobki się zwiększyły. W trakcie współpracy Pan Sebastian wykazywał się należytą starannością i elastycznym podejściem

Mark Hughes

Właściciel, CHEAP COWBOY BOOTS

Firma ta wykonała dla nas stronę, jest ładna i profesjonalna. Szybko i sprawnie. Polecam

Dariusz Szybka

Właściciel, DARIUSZ SZYBKA

Firma Siset wykonała dla nas w całości serwis internetowy. W czasie współpracy Pan Sebastian wykazał że jest osobą godną zaufania oraz komunikatywną. Bardzo dziękujemy.

Właściciel, ECOLABEL

Ogromne podziękowania dla Sebastiana i reszty zespołu z Siset Web Design Studio. Dzięki ich ciężkiej pracy mamy stronę internetową z której jesteśmy dumni!

Właściciel, MEDPOL

Siset IconSiset

Pionierska 5/c, Tarnowskie Góry

4,9 54 reviews

 • Avatar Tomasz Janik ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Szybko, profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem - zdecydowanie polecam każdemu kto za nieduże pieniądze oczekuje usługi o najwyższym, możliwym standardzie!
  Dziękuje Panie Sebastianie za zrozumienie i cierpliwość przy realizacji zamówienia
  … More 🙂
 • Avatar Gun Shooting Skills ★★★★★ 4 miesiące temu
  Współpracę oceniam bardzo dobrze. Odpowiedzi na pytania udzielane niezwłocznie, sugerowane poprawki wdrażane tego samego dnia. Polecam! 5/5
 • Avatar Krzysztof Muszkiet ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Rewelacyjny kontakt, profesjonalne podejście do tematu i błyskawiczne działanie - tak można podsumować współprace z Panem Sebastianem i firma Siset. Pomoc na każdym etapie, począwszy od projektu do finalnego produktu (także w sprawach związanych … More z hostingiem). A co także jest kluczowe - ceny dopasowane na każdą kieszeń 🙂 W 100% POLECAM !!! .
  ------------
  W sierpniu 2023 kolejna realizacja i również wzorowa współpraca i ekspresowa realizacja.
  POLECAM w 100% !!!
 • Avatar PawełCEH ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Bardzo dobrze mi się współpracowało z Sebastianem. Jest kreatywny i ma fajne pomysły. Z drugiej strony otwarty na wizję i życzenia klienta. Szkoda, że nie mam jeszcze jakiejś strony do zrobienia. 😉
 • Avatar Leszek Makochon ★★★★★ 2 miesiące temu
  , latwa obsluga , plynna współpraca , dobrze zrobione , polecam
 • Avatar Dorian Mnich ★★★★★ rok temu
  Profesjonalna obsługa i kontakt na najwyższym poziomie ! Nowa strona internetowa działa znakomicie i to z ogromnym sukcesem, przyciągając nowych klientów. Polecam serdecznie !
 • Avatar Roksana Hajduga ★★★★★ rok temu
  Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bardzo polecam współpracę z firmą Siset. Pan Sebastian stworzył stronę, która uwzględniała wszystko to co chciałam, przy okazji doradził i zaproponował swoje rozwiązania. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję … More 🙂
 • Avatar Karolina Basan ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Profesjonalna i szybka obsługa. Fachowa pomoc i doradztwo. Polecam!
 • Avatar Marzena Ziółkowska ★★★★★ rok temu
  Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, wszystko na bieżąco było konsultowane i wprowadzane zmiany. Strona internetowa wyszła super. Gorąco polecam.

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...