TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH CENNIK

Ile kosztuje strona internetowa?

Z pewnością wszyscy nasi Klienci zastanawiają się ile kosztuje zrobienie strony internetowej. Cennik stron internetowych, który przygotowaliśmy, jest bardzo atrakcyjny i konkurencyjny. Opiera się jednak na indywidualnych ustaleniach, w których bierzemy pod uwagę liczne kryteria, takie jak poziom rozbudowania serwisu, dostępne funkcje, design i użytą technologię. W ofercie znajdują się zróżnicowane pakiety, spośród których każdy Klient będzie w stanie bez wątpienia wybrać te, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom. W przypadku niestandardowych zamówień, cena strony internetowej zostanie dostosowana do możliwości inwestorów. Jesteśmy elastyczną firmą i zawsze staramy się zaprezentować ofertę, która będzie jak najbardziej korzystna dla Państwa. Jeśli chcą Państwo wiedzieć ostatecznie ile kosztuje strona internetowa, zachęcamy do kontaktu. Chętnie dokonamy wstępnej wyceny strony internetowej.

strona internetowa cena

ZAPYTAJ O WYCENĘ (strona internetowa cena)

Proszę o podanie jak największej ilości informacji aby poprawnie wycenić projekt strony internetowej

W razie problemów z wysłaniem formularza proszę o kontakt na email: [email protected] lub telefon: 600-969-918

Zgoda

3 + 10 =

Strony internetowe cennik

PODANE W CENNIKU KWOTY SĄ POGLĄDOWE I SĄ CENAMI BRUTTO!!!

USŁUGI DODATKOWE CENNIK

Interaktywny panel Facebook

399 ZŁ NETTO

Panel zintegrowany z kontem facebooka, wyłaniający się z lewej bądź prawej strony

 

Dodatkowa Wersja językowa

od 899 ZŁ NETTO

Możliwość zainstalowania dodatkowej wersji językowej. Nie obejmuje tłumaczenia!

 

Szablon Allegro

od 899 ZŁ

Wykonanie szablonu do wykorzystania w aukcjach Allegro

 

Projekt wizytówek

OD 299 ZŁ 

Zaprojektowanie nowoczesnej wizytówki dla Państwa działalności.

 

Projekt ulotek

OD 399 ZŁ

Zaprojektowanie nowoczesnej ulotki

 

Mobilna Strona

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Przerobienie na stronę responsywną wg najnowszych standardów

 

Aktualizacja strony internetowej

OD 199 ZŁ

Jeśli sobie Państwo tego życzą możemy aktualizować Państwa strony!

 

Projekt Katalogu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Zaprojektowanie katalogu gotowego pod druk

 

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej?

Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba, która zastanawia się nad stworzeniem własnej strony internetowej. Cennik stron internetowych jest zależny od wielu czynników, tj. funkcjonalności serwisu, liczby modułów przygotowanych specjalnie pod daną witrynę, systemu CMS czy czasu poświęconego na wykonanie projektu. Najlepszym sposobem na to, by dowiedzieć się ile będzie kosztowała strona internetowa jest wysłanie zapytania albo kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami.

Od czego zacząć?

Pierwszą rzeczą jaką muszą Państwo zrobić jest określenie celu Państwa strony internetowej. Czy wystarczy Państwu strona typu wizytówka czy jednak ma to być rozbudowany serwis przygotowany pod pozycjonowanie co ma duże znaczenie przy projektowaniu strony internetowej.
Czy strona ma się szybko ładować czy ma mieć mnóstwo tzw. „bajerów” które na pewno spowodują wolniejsze ładowanie strony.

Tanie strony internetowe – Cennik pakietów

STRONA WIZYTÓWKA

Nasz pierwszy pakiet to wizytówka, której koszt wykonania jest dość niski ze względu na prostotę funkcji oraz mało czasu poświęconego na jej wykonanie. Strona internetowa typu „wizytówka” to nowoczesna strona internetowa która posiada panel zarządzający oraz jest responsywna dzięki czemu można ją w łatwy sposób przeglądać na urządzeniach mobilnych takich jak telefony czy tablety.

PAKIET STANDARD

Strony internetowe z tego pakietu, oparte na systemie zarządzania treścią, dostępne są w cenach uzależnionych od konkretnych rozwiązań jakie będą wykorzystane, aby spełnić wszystkie wymagania Klienta. Jest to już dość rozbudowany serwis, więc koszt zrobienia strony internetowej będzie oczywiście wyższy niż wizytówki. Prosimy zapoznać się z naszym pakietowym cennikiem. Jednak kwoty mogą być tak rożne, jak rożne mogą być Państwa witryny. Zaprojektowana strona internetowa będzie oczywiście responsywna. Istnieje możliwość zoptymalizowania strony pod kątem SEO.

PAKIET PROFESSIONAL

Koszt stworzenia strony internetowej z pakietu „Professional” jest wyższy niż poprzednich dlatego iż tego typu projekt strony internetowej wymaga więcej pracy i jest bardziej złożony. Tak wykonana nowoczesna strona internetowa zawiera oczywiście CMS – system zarządzania treścią oraz jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Przy tym projekcie wykonujemy głęboką analizę potrzeb. Kolejnym etapem jest przystąpienie do wykonania projektu graficznego. Strona professional może zawierać zaawansowane dodatki. Standardem jest formularz kontaktowy, projekt logo, galeria, blog, mapa google, podłączenie Google Analytics czy slider. Służymy również pomocą przy zakładaniu skrzynek pocztowych pod Państwa domeną. W tym pakiecie oferujemy optymalizację SEO poprzez dobór odpowiednich słów kluczowych oraz ich implementację w tytuł, opis i treść strony.

PAKIET SKLEP

Pakiet sklep zawiera to wszystko co pakiet professional ale dodatkowo instalujemy skrypt sklepu internetowego dzięki któremu mogą Państwo rozwijać swoją firmą poprzez platformę sprzedaży online. W sklepie instalujemy wiele przydatnych elementów i modułów takich jak możliwość wyboru produktów które są w promocji lub są nowościami. Po stronie administratora mamy możliwość określenia sposobu wysyłki, nadawanie produktom odpowiednich atrybutów, tworzenie towarów powiązanych, tworzenie wariantów produktów oraz wybór rodzaju płatności online. Sklep także jest przystosowany do wszystkich urządzeń mobilnych takich jak telefony i tablety.

Ile kosztuje strona internetowa w 2024 r.?

Niezależnie od tego, czy planujesz uruchomić nową stronę internetową, czy odnowić stronę www swojej firmy, prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym często zadawanym pytaniem – ile kosztuje tworzenie stron internetowych w 2024 roku? Przy cenach profesjonalnych projektów internetowych wahających się od 1400 zł do ponad 100 000 zł, istnieje wiele czynników, które wpływają na koszt projektowania stron internetowych. Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się o jakie czynniki chodzi i ile powinieneś zapłacić za stworzenie swojej upragnionej strony w 2024 roku?

Co ma wpływ na koszt strony internetowej?

Rozmiar
Rozmiar Twojej strony internetowej odgrywa znaczącą rolę w ustalaniu cen za projektowanie stron internetowych. Jeśli chcesz stworzyć większą witrynę, musisz zapłacić więcej za usługę tworzenia stron internetowych. Opracowanie, zbudowanie i uruchomienie dużej witryny internetowej z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak te potrzebne w sklepach e-commerce, wymaga więcej czasu i pracy. W większości przypadków agencje określają rozmiar witryny na podstawie liczby stron. Nasza firma również zawsze pyta klienta o liczbę podstron jaka ma się znaleźć w witrynie internetowej.

Tworzenie treści
Kolejny czynnik wpływający na koszty projektowania stron internetowych to tworzenie treści. W zależności od strategii marketingowej i budżetu Twoja firma może korzystać z usług agencji copywritingu. My jednak uważamy że nikt nie jest w stanie tak opisać swojej działalności jak właściciel firmy dlatego zalecamy samemu pisać treści na stronę internetową. Agencja oferująca pełen zakres usług może zapewnić zoptymalizowane treści pod kątem SEO, która odzwierciedlają Twoją markę, cechy produktu i wyjątkowe cechy sprzedaży. Co to jest jednak zoptymalizowana treść pod kątem SEO? To treść kierowana na konkretne słowa kluczowe istotne dla Twojej firmy, produktu czy docelowych odbiorców. Na przykład, jeśli ktoś chce kupić mieszkanie, może wpisać hasło „mieszkanie w apartamentowcu”. W tym przykładzie wyszukiwania występuje słowo kluczowe „mieszkanie w apartamentowcu”, na które można kierować reklamy na stronie produktu mieszkań w apartamentowcu. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z optymalizacją treści pod kątem wyszukiwarek (SEO) – tak jak w poprzednim przykładzie – warto zapłacić za copywriting. Dzięki tej usłudze możesz zmaksymalizować wydajność swojej witryny.

Styl strony www
Styl stron internetowych jest bardzo zróżnicowany, dlatego wpływa na ceny ich projektowania. Na przykład, jeśli prowadzisz luksusową firmę jubilerską, prawdopodobnie chcesz stworzyć ekskluzywną stronę internetową, która będzie prezentować nie tylko Twoją markę, ale także jakość produktu lub usługi. Dla porównania, projekt strony internetowej wykonawcy płotów i ogrodzeń będzie prostszy, ale też profesjonalny z naciskiem na zaufanie. W większości przypadków kosztuje to więcej ze względu na ilość wymaganego projektu i robocizny. Bez względu na to, jakiego stylu szukasz, od prostego do luksusowego, bardzo ważne jest, aby Twoja agencja stworzyła stronę, która będzie odzwierciedlać Twoją markę, a także zapewni klientom intuicyjną i bezproblemową obsługę.

Ile kosztuje utrzymanie miesięcznie strony internetowej?

Cena utrzymania miesięcznego strony internetowej zależy od wielu czynników i może wynosić od 0 do kilkuset czy nawet kilku tysięcy złotych. Warto jednak wspomnieć, że ceny mogą się wahać z miesiąca na miesiąc.

Zależy to od tego co wliczymy w koszty utrzymania miesięcznego. Zakładając że Państwo sami wprowadzają zmiany na swojej stronie internetowej a za serwer i domenę płacą Państwo raz na rok to nie ma już żadnych opłat miesięcznych z tytułu prowadzenia strony internetowej. Koszty mogą się pojawić płacąc miesięcznie za hosting czy też jeśli Państwo chcą aby budową nowego contentu zajęła się jakaś firma czy też wynajmą Państwo osobę do tego.

Dodatkowe koszty mogą być też związane z aktualizacjami i kopiami zapasowymi – My świadczymy takie usługi dzięki czemu klient śpi bezpiecznie nawet jeśli ktoś zaatakuje jego stronę. Strona jest aktualizowana oraz robiony jest backup – Więcej informacji tutaj

W niektórych przypadkach roczne koszty utrzymania strony internetowej mogą wzrosnąć z powodu jednorazowych inwestycji, takich jak przeprojektowanie logo lub krytycznej strony.

Ile kosztuje domena internetowa?

Domena to nic innego jak adres twojej strony. Chociaż inne firmy mogą mieć podobne nazwy domen, Twoja nazwa domeny jest unikalna i należy wyłącznie do Ciebie. Aby jednak uzyskać prawa do nazwy domeny, musisz ją kupić, zarejestrować i odnawiać co roku, co wpływa na początkowe i bieżące koszty strony www.

Dlaczego domena ma znaczenie? Nazwa domeny jest niezbędna, ponieważ tworzy tożsamość online Twojej strony oraz zapewnia wiarygodność wśród odwiedzających czyli potencjalnych klientów, pomagając jednocześnie rozwijać markę.

Cena domeny kosztuje od kilku złotych do kilku lub kilkuset tysięcy. Jednak z tak drogą domeną mamy do czynienia tylko wówczas gdy chodzi o domenę z historią. Jeśli chcesz kupić już używaną nazwę domeny, Twoja firma musi skontaktować się z właścicielem nazwy domeny i ustalić cenę. Używana nazwa domeny może kosztować tysiące dolarów, w zależności od jej wieku i historii.

Jaka jest cena certyfikatu SSL?

Certyfikat SSL chroni Twoją firmę, a także odwiedzających Twoją stronę internetową, zabezpieczając przesyłanie poufnych danych. Podobnie jak nazwa domeny, certyfikat SSL wyświetla się w adresie URL — jest również widoczny dla użytkowników. Jeśli witryna ma ważny certyfikat SSL, adres URL Twojej witryny będzie zawierał „https” zamiast „http”. Po lewej stronie adresu URL zobaczysz również kłódkę. Jeśli klikniesz na tę kłódkę, pojawi się menu z informacjami o certyfikacie.

Dlaczego certyfikat SSL ma znaczenie? W dzisiejszym cyfrowym środowisku użytkownicy udostępniają w Internecie ogromną ilość poufnych danych. Od wprowadzania danych karty kredytowej podczas zakupu produktu po podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail podczas zapisywania się do newslettera. Jeśli jednak Twoja strona internetowa nie będzie zabezpieczona klienci nie będą z nią wchodzić w interakcje, co nie pomoże Twojej firmie zwiększyć przychodów, zbudować listy subskrybentów e-maili ani usprawnić działań związanych z generowaniem leadów. Przeglądarki internetowe, takie jak Chrome, również ostrzegają użytkowników, gdy odwiedzają witrynę bez ważnego certyfikatu. Dzięki certyfikatowi SSL możesz wykazać wiarygodność i bezpieczeństwo swojej witryny.

Certyfikat Secure Sockets Layer (SSL) kosztuje od 0 do 5000 zł rocznie. Wiele hostingów oferuje darmowe certyfikaty jak Let’s Encrypt.
Aby uzyskać optymalne bezpieczeństwo, eksperci zalecają inwestycję w płatny certyfikat SSL. Płatny certyfikat SSL często zapewnia dodatkową ochronę, taką jak wyższa gwarancja i zaawansowany poziom szyfrowania.

Ile kosztuje hosting strony internetowej?

Hosting to usługa, która umożliwia internautom dostęp do Twojej strony internetowej a jej koszt uzależniony jest specyfikacji serwera. Hosting zapewnia miejsce na swoim serwerze dla Twojej strony www, umożliwiając przeglądanie jej ludziom z całego świata. Podobnie jak domena internetowa i certyfikat SSL, hosting strony jest początkowym i stałym elementem kosztów związanych z prowadzeniem strony.

Cena hostingu kształtuje się w przedziale od ok 100 zł do 5000-10 000 zł za dedykowany serwer. To ogromny przedział cenowy, dlatego warto rozdzielić koszty serwera na te kategorie:

Współdzielony host: usługa współdzielonego hosta kosztuje od 100 do 300 zł rocznie. Dzięki tej usłudze Twój dostawca hostuje Twoją witrynę na serwerze współdzielonym przez kilku innych klientów. Ponieważ udostępniasz zasoby innym klientom, Twoja witryna może działać wolniej.

Wirtualny serwer prywatny (VPS): VPS kosztuje od 240 zł do 2000 zł rocznie. Dzięki VPS Twoja firma dzieli serwer z innymi klientami, ale ma pełny dostęp do zasobów tego serwera, ponieważ serwer jest przydzielony do kilku „wirtualnych” serwerów.

Serwer dedykowany: usługa serwera dedykowanego kosztuje od 2000 zł do nawet 50 000 zł rocznie. Dzięki tej usłudze Twoja firma otrzymuje własny serwer, w pełni wykorzystując jego zasoby. W przypadku stron internetowych które odwiedzane są przez ponad sto tysięcy odwiedzających miesięcznie, serwer dedykowany jest koniecznością

Dlaczego koszty projektowania stron internetowych wzrosły?

Jak wszystko inne, cena stworzenia strony internetowej w dużej mierze sprowadza się do podaży i popytu. Kiedy internet był jeszcze stosunkowo nowy, firmy nie rozumiały, jak cenna jest strona internetowa, więc nie były skłonne płacić wysokiej ceny. W dzisiejszych czasach strona internetowa jest jednym z pierwszych rozważań, jakie firma bierze pod uwagę, planując swój start. W rzeczywistości wielu przedsiębiorców zawęża swoje potencjalne nazwy biznesowe na podstawie dostępnych domen i wyglądu adresu URL. Oczywiście zwiększony popyt nie jest jednak jedynym czynnikiem.

Ile kosztuje dodatkowa wersja językowa twojej strony?

W zależności od technologii użytej przy budowie Twojej strony internetowej mamy możliwość stworzenia dodatkowej wersji językowej. W przypadku naszej firmy usługa ta nie obejmuje tłumaczenia na dany język a jedynie wykonanie dodatkowych podstron oraz odpowiednie ich przekierowanie. Cena dodatkowej wersji językowej to z reguły 50 % ceny podstawowej czyli zaczyna się od 500 zł.

Jaki jest koszt prowadzenia strony internetowej?

Prowadzenie strony internetowej to nic innego jak rozbudowa contentu. Cena prowadzenia strony zależy między innymi od tego kto przygotowuje treści na stronę czy do sklepu internetowego. Na usługę tą mogą się również składać takie elementy jak: zmiana cen produktów, monitorowanie i optymalizacja pod kątem SEO, rozbudowa galerii, referencji itp.

Cena minimalna to ok 100-200 zł miesięcznie.

Aktualizacja strony internetowej cennik

W chwili obecnej oferujemy dwa pakiety dotyczące aktualizacji stron internetowych które różnią się od siebie częstotliwością.
Pakiet Start kosztuje 49 zł netto miesięcznie podczas gdy Pakiet PRO to koszt 99 zł netto miesięcznie

Więcej na temat aktualizacji skryptów i kopii zapasowych przeczytasz tutaj

Jaka jest cena za robienie kopii zapasowej strony www?

Backup czyli innymi słowy kopia zapasowa strony możliwa jest w różnych wariantach. Sam hosting powinien robić kopie zapasowe całego serwera wykupionego przez Państwa. My z kolei sugerujemy robienie kopii zapasowych samej strony internetowej. Koszt wykonania takiej kopii zapasowej co 14 dni to 49 zł netto.

Ile kosztuje responsywna strona internetowa?

Wszystkie strony internetowe tworzone przez naszą firmę są automatycznie przystosowane do większości urządzeń mobilnych. Także zamawiając u nas nową stronę internetową nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z opłatą za wersję responsywną strony.
Jeśli posiadają już Państwo stronę internetową która nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych możemy ją przerobić ale cena takiej usługi nie jest z góry określona. Musimy wykonać audyt aby poprawnie wycenić tą usługę.

cena strona responsywna

Optymalizacja strony cena

W tym przypadku podobnie jak wyżej cena optymalizacji strony internetowej pod kątem SEO zależy od wielkości strony i tego co jest do zrobienia. Przykładowa optymalizacja strony składającej się z 10 podstron zawierająca przygotowanie odpowiednich słów kluczowych, meta title, meta description i keyword density na stronie to koszt 300 zł netto

Ile kosztuje strona internetowa? – najczęstsze pytania [FAQ]

Ile kosztuje strona internetowa?
Z naszych analiz wynika że sam koszt stworzenia strony internetowej to koszt między 999 zł netto a 5000 zł netto. Wiadomo że w przypadku zaawansowanych stron czy portali ta kwota będzie zdecydowanie większa.

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?
Patrząc na roczne koszty prowadzenia strony internetowej można śmiało powiedzieć iż powinni się Państwo wydać na to ok 200 – 300 zł netto. Tu również wszystko zależy od specyfikacji.
– Hosting od ok 50-100 zł rocznie
– Domena od ok 50-100 zł rocznie
– Aktualizacje skryptów – Można robić samemu lub od 49 zł netto
– Kopie zapasowe – Można robić samemu lub od 49 zł netto
– Aktualizacje contentu – indywidualna wycena

Podsumowanie – Projektowanie stron internetowych cennik

Jak widać wyżej nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje strona internetowa należy jednak pamiętać że Twój biznes nigdy nie osiągnie sukcesu bez odpowiednich inwestycji. Jedną z nich jest zaprojektowanie strony internetowej. Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa skłoni odwiedzającego do skorzystania z Twojej oferty. Pytanie ile kosztuje strona internetowa jest jednym z najczęściej zadawanych pytań w branży projektowania stron internetowych. Nawet teraz przy milionach stron internetowych nie ma żadnej magicznej formuły która pozwala nam skutecznie obliczyć koszt zaprojektowania strony internetowej. Ceny zaczynają się od 1099 zł i mogą dochodzić do 10-20 tys. zł.

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...