TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH CENNIK

PROFESJONALNE STRONY INTERNETOWE CENNIK

Z pewnością wszyscy nasi Klienci zastanawiają się ile kosztuje zrobienie strony internetowejCennik stron internetowych, który przygotowaliśmy, jest bardzo atrakcyjny i konkurencyjny. Opiera się jednak na indywidualnych ustaleniach, w których bierzemy pod uwagę liczne kryteria, takie jak poziom rozbudowania serwisu, dostępne funkcje, design i użytą technologię. W ofercie znajdują się zróżnicowane pakiety, spośród których każdy Klient będzie w stanie bez wątpienia wybrać te, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom. W przypadku niestandardowych zamówień, ceny również mogą być dostosowane do możliwości inwestorów. Jesteśmy elastyczną firmą i zawsze staramy się zaprezentować ofertę, która będzie jak najbardziej korzystna dla Państwa. Jeśli chcą Państwo wiedzieć ile będzie ostatecznie kosztować usługa, zachęcamy do kontaktu. Chętnie dokonamy wstępnej wyceny.

Cennik stron internetowych

ILE KOSZTUJE STRONA INTERNETOWA?

Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba, która zastanawia się nad stworzeniem własnej strony internetowejCennik stron internetowych jest zależny od wielu czynników, tj. funkcjonalności serwisu, liczby modułów przygotowanych specjalnie pod daną witrynę, systemu CMS czy czasu poświęconego na wykonanie projektu. Najlepszym sposobem na to, by dowiedzieć się ile będzie kosztowała strona internetowa jest wysłanie zapytania albo kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami.

TWORZENIE STRON WWW CENNIK

Twój biznes nigdy nie osiągnie sukcesu bez odpowiednich inwestycji. Jedną z nich jest zaprojektowanie strony internetowej. Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa skłoni odwiedzającego do skorzystania z Twojej oferty. Pytanie ile kosztuje strona internetowa jest jednym z najczęściej zadawanych pytań w branży projektowania stron internetowych. Nawet teraz przy milionach stron internetowych nie ma żadnej magicznej formuły która pozwala nam skutecznie obliczyć koszt zaprojektowania strony internetowej. Ceny zaczynają się od 1299 zł i mogą dochodzić do 10-20 tys. zł.

Cena

CENNIK STRON INTERNETOWYCH

PODANE W CENNIKU KWOTY SĄ POGLĄDOWE I SĄ CENAMI BRUTTO!!!

USŁUGI DODATKOWE

Interaktywny panel Facebook

399 ZŁ NETTO

Panel zintegrowany z kontem facebooka, wyłaniający się z lewej bądź prawej strony

 

Dodatkowa Wersja językowa

od 899 ZŁ NETTO

Możliwość zainstalowania dodatkowej wersji językowej. Nie obejmuje tłumaczenia!

 

Szablon Allegro

od 899 ZŁ

Wykonanie szablonu do wykorzystania w aukcjach Allegro

 

Projekt wizytówek

OD 299 ZŁ 

Zaprojektowanie nowoczesnej wizytówki dla Państwa działalności.

 

Projekt ulotek

OD 399 ZŁ

Zaprojektowanie nowoczesnej ulotki

 

Mobilna Strona

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Przerobienie na stronę responsywną wg najnowszych standardów

 

Aktualizacja strony internetowej

OD 199 ZŁ

Jeśli sobie Państwo tego życzą możemy aktualizować Państwa strony!

 

Projekt Katalogu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Zaprojektowanie katalogu gotowego pod druk

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ (strona internetowa cena)

Proszę o podanie jak największej ilości informacji aby poprawnie wycenić projekt strony internetowej

W razie problemów z wysłaniem formularza proszę o kontakt na email: info@siset.pl lub telefon: 600-969-918

Zgoda

6 + 10 =

PAKIETY

STRONA WIZYTÓWKA

Nasz pierwszy pakiet to wizytówka, której koszt wykonania jest dość niski ze względu na prostotę funkcji oraz mało czasu poświęconego na jej wykonanie. Strona internetowa typu „wizytówka” to nowoczesna strona internetowa która posiada panel zarządzający oraz jest responsywna dzięki czemu można ją w łatwy sposób przeglądać na urządzeniach mobilnych takich jak telefony czy tablety.

PAKIET STANDARD

Strony internetowe z tego pakietu, oparte na systemie zarządzania treścią, dostępne są w cenach uzależnionych od konkretnych rozwiązań jakie będą wykorzystane, aby spełnić wszystkie wymagania Klienta. Jest to już dość rozbudowany serwis, więc koszt zrobienia strony internetowej będzie oczywiście wyższy niż wizytówki. Prosimy zapoznać się z naszym pakietowym cennikiem. Jednak kwoty mogą być tak rożne, jak rożne mogą być Państwa witryny. Zaprojektowana strona internetowa będzie oczywiście responsywna. Istnieje możliwość zoptymalizowania strony pod kątem SEO.

PAKIET PROFESSIONAL

Koszt stworzenia strony internetowej z pakietu „Professional” jest wyższy niż poprzednich dlatego iż tego typu projekt strony internetowej wymaga więcej pracy i jest bardziej złożony. Tak wykonana nowoczesna strona internetowa zawiera oczywiście CMS – system zarządzania treścią oraz jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Przy tym projekcie wykonujemy głęboką analizę potrzeb. Kolejnym etapem jest przystąpienie do wykonania projektu graficznego. Strona professional może zawierać zaawansowane dodatki. Standardem jest formularz kontaktowy, projekt logo, galeria, blog, mapa google, podłączenie Google Analytics czy slider. Służymy również pomocą przy zakładaniu skrzynek pocztowych pod Państwa domeną. W tym pakiecie oferujemy optymalizację SEO poprzez dobór odpowiednich słów kluczowych oraz ich implementację w tytuł, opis i treść strony.

PAKIET SKLEP

Pakiet sklep zawiera to wszystko co pakiet professional ale dodatkowo instalujemy skrypt sklepu internetowego dzięki któremu mogą Państwo rozwijać swoją firmą poprzez platformę sprzedaży online. W sklepie instalujemy wiele przydatnych elementów i modułów takich jak możliwość wyboru produktów które są w promocji lub są nowościami. Po stronie administratora mamy możliwość określenia sposobu wysyłki, nadawanie produktom odpowiednich atrybutów, tworzenie towarów powiązanych, tworzenie wariantów produktów oraz wybór rodzaju płatności online. Sklep także jest przystosowany do wszystkich urządzeń mobilnych takich jak telefony i tablety.

Ceny projektowania stron internetowych: ile kosztuje projektowanie stron internetowych w 2022 roku?

Niezależnie od tego, czy planujesz uruchomić nową stronę internetową, czy odnowić stronę www swojej firmy, prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym często zadawanym pytaniem – ile kosztuje tworzenie stron internetowych w 2021 roku? Przy cenach profesjonalnych projektów internetowych wahających się od 800 zł  do ponad 100 000 zł, istnieje wiele czynników, które wpływają na koszt projektowania stron internetowych. Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się o jakie czynniki chodzi i ile powinieneś zapłacić za stworzenie swojej upragnionej strony w 2021 roku?

 

Ile kosztuje projekt strony internetowej?

Średni koszt zaprojektowania strony internetowej waha się od 700-800 zł netto do ponad 100 000 zł netto za zaawansowane projekty. Na cenę stworzenia strony internetowej wpływa kilka czynników, w tym styl, rozmiar i funkcjonalność witryny.

 

Co ma wpływ na koszt strony internetowej w 2022 roku?

 

1. Rozmiar

Rozmiar Twojej strony internetowej odgrywa znaczącą rolę w ustalaniu cen za projektowanie stron internetowych. Jeśli chcesz stworzyć większą witrynę, musisz zapłacić więcej za usługę tworzenia stron internetowych. Opracowanie, zbudowanie i uruchomienie dużej witryny internetowej z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak te potrzebne w sklepach e-commerce, wymaga więcej czasu i pracy. W większości przypadków agencje określają rozmiar witryny na podstawie liczby stron. Nasza firma również zawsze pyta klienta o liczbę podstron jaka ma się znaleźć w witrynie internetowej.

 

2. Tworzenie treści 

Kolejny czynnik wpływający na koszty projektowania stron internetowych to tworzenie treści. W zależności od strategii marketingowej i budżetu Twoja firma może korzystać z usług agencji copywritingu. My jednak uważamy że nikt nie jest w stanie tak opisać swojej działalności jak właściciel firmy dlatego zalecamy samemu pisać treści na stronę internetową.  Agencja oferująca pełen zakres usług może zapewnić zoptymalizowane treści pod kątem SEO, która odzwierciedlają Twoją markę, cechy produktu i wyjątkowe cechy sprzedaży. Co to jest jednak zoptymalizowana treść pod kątem SEO? To treść kierowana na konkretne słowa kluczowe istotne dla Twojej firmy, produktu czy docelowych odbiorców. Na przykład, jeśli ktoś chce kupić mieszkanie, może wpisać hasło „mieszkanie w apartamentowcu”. W tym przykładzie wyszukiwania występuje słowo kluczowe „mieszkanie w apartamentowcu”, na które można kierować reklamy na stronie produktu mieszkań w apartamentowcu. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z optymalizacją treści pod kątem wyszukiwarek (SEO) – tak jak w poprzednim przykładzie – warto zapłacić za copywriting. Dzięki tej usłudze możesz zmaksymalizować wydajność swojej witryny.

 

3. Styl strony www

Styl stron internetowych jest bardzo zróżnicowany, dlatego wpływa na ceny ich projektowania. Na przykład, jeśli prowadzisz luksusową firmę jubilerską, prawdopodobnie chcesz stworzyć ekskluzywną stronę internetową, która będzie prezentować nie tylko Twoją markę, ale także jakość produktu lub usługi. Dla porównania, projekt strony internetowej wykonawcy płotów i ogrodzeń będzie prostszy, ale też profesjonalny z naciskiem na zaufanie. W większości przypadków kosztuje to więcej ze względu na ilość wymaganego projektu i robocizny. Bez względu na to, jakiego stylu szukasz, od prostego do luksusowego, bardzo ważne jest, aby Twoja agencja stworzyła stronę, która będzie odzwierciedlać Twoją markę, a także zapewni klientom intuicyjną i bezproblemową obsługę.

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...