PROJEKTOWANIE BANERÓW REKLAMOWYCH

BANERY REKLAMOWE

Kolejnym elementem którym zajmuje się firma nasza firma jest projektowanie banerów reklamowych. Baner reklamowy to od lat najpopularniejsza forma reklamy w sieci wykorzystywana między innymi w programach afiliacyjnych. Dobry baner reklamowy to taki który przyciągnie uwagę potencjalnego klienta. Projekt powinien być przemyślany oraz wykonany po głębokiej analizie marketingowej. Projektujemy banery reklamowe w formacie jpg, gif i flash.

Popularne formaty banerów reklamowych

  • billboard – 750×100 pikseli
  • double billboard – 750×200 pikseli
  • baner – 468×60 pikseli
  • box – 300×300 pikseli
  • skyscraper – 160×600 pikseli

Reklama z wykorzystaniem banerów odnosi się do korzystania z prostokątnego wyświetlacza graficznego, który rozciąga się na górze, na dole lub po bokach strony internetowej. Poziome banery reklamowe nazywamy leaderboardami, podczas gdy banery pionowe nazywane są skyscraper i są umieszczane najczęściej na bocznych paskach strony internetowej. Banery reklamowe są oparte na obrazach, a nie na tekście i są popularną formą reklamy online.

Banery reklamowe były pierwszą formą reklamy internetowej, która pojawiła się w 1994 roku.

Technologia reklamy banerowej

Sieci reklamowe odpowiadają za dopasowywanie reklamodawców do witryn, które chcą sprzedawać reklamy. Śledzą dostępną przestrzeń reklamową i dopasowują ją do zapotrzebowania reklamodawców. Technologia, która umożliwia to sieciom reklamowym, to centralny serwer reklam, który wybiera określone reklamy, które są dostosowane do użytkownika nowoczesnej strony internetowej na podstawie słów kluczowych z wyszukiwania odwiedzającego i zachowania podczas przeglądania witryny lub w oparciu o ogólny kontekst zawartości witryny hosta.

Koszt wykonania zależy od wielu czynników. Jako że podchodzimy do każdego projektu indywidualnie prosimy pisać do nas w sprawie wyceny

Projektowanie banerów reklamowych

ZADZWOŃ: 600-969-918

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...