WordPress strony internetowe

Projektowanie i tworzenie stron wordpress

System zarządzania treścią WordPress jest najpopularniejszym CMSem na świecie. Główną zaletą WordPressa jest jego prostota. Obsługa systemu CMS WordPress nie wymaga od klienta końcowego specjalistycznej wiedzy. Nasza firma dodaje również bardzo prosty edytor typu „Drag & Drop” dzięki czemu edycja strony internetowej WordPress staje się jeszcze łatwiejsza.

Bardzo ważną  sprawą jest również czysty kod jaki napisany jest skrypt co powoduje że tworzenie stron wordpress to czysta przyjemność.

Początkowo system CMS WordPress został stworzony z myślą o blogowaniu. Jednak w kolejnych etapach rozwoju tego skryptu dodawano kolejne funkcje i obecnie można spokojnie na nim postawić praktycznie każdy rodzaj strony internetowej czy sklepu internetowego.

W chwili obecnej projektowanie stron wordpress to kod zgodny w 100 % z najnowszymi standardami. Skrypt posiada również przyjazną strukturę linków i jest oparty na otwartej licencji zbliżonej do Open Source. Kolejnym plusem są tysiące wtyczek dostępnych z czego wiele jest darmowych.

Stały rozwój i aktualizacje platformy pozwalają nadążyć za rozwojem technologii internetowych i bezpieczeństwem.

Tworzenie stron wordpress cennik

Aby dowiedzieć się ile kosztuje strona internetowa WordPress proszę zapoznać się z cennikiem stron internetowych który znajduje się tutaj.

Chcesz przenieść swoją stronę do WordPressa ? Napisz lub zadzwoń do nas natychmiast!

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...