Projektowanie i tworzenie stron wordpress cennik

Tworzenie stron wordpress

System zarządzania treścią WordPress jest najpopularniejszym CMSem na świecie. Główną zaletą WordPressa jest jego prostota. Obsługa systemu CMS WordPress nie wymaga od klienta końcowego specjalistycznej wiedzy. Nasza firma dodaje również bardzo prosty edytor typu “Drag & Drop” dzięki czemu edycja strony internetowej WordPress staje się jeszcze łatwiejsza.

Bardzo ważną  sprawą jest również czysty kod jaki napisany jest skrypt co powoduje że tworzenie stron wordpress to czysta przyjemność.

Początkowo system CMS WordPress został stworzony z myślą o blogowaniu. Jednak w kolejnych etapach rozwoju tego skryptu dodawano kolejne funkcje i obecnie można spokojnie na nim postawić praktycznie każdy rodzaj strony internetowej czy sklepu internetowego.

W chwili obecnej projektowanie stron wordpress to kod zgodny w 100 % z najnowszymi standardami. Skrypt posiada również przyjazną strukturę linków i jest oparty na otwartej licencji zbliżonej do Open Source. Kolejnym plusem są tysiące wtyczek dostępnych z czego wiele jest darmowych.

Stały rozwój i aktualizacje platformy pozwalają nadążyć za rozwojem technologii internetowych i bezpieczeństwem.

Tworzenie stron wordpress cennik

W zależności od potrzeb stworzenie strony internetowej WordPress może kosztować od 1000 zł do nawet 100 000 zł  lub więcej. Ważne jest, aby wiedzieć, jakiego typu stronę internetową Państwo chcą stworzyć i czego będziecie do niej potrzebować, ponieważ wpłynie to bezpośrednio na Państwa koszty.

Strona oparta o CMS WordPress (jak każda strona internetowa) to coś więcej niż ładna obrazek i kawałek kodu. To narzędzie marketingowe. Czytając ten post, dowiesz się o kosztach związanych ze stworzeniem nowej strony WordPress oraz czemu lepiej zapłacić za stworzenie takiej strony profesjonalistom niż zakupić motyw premium.

Ile kosztuje tania strona wordpress?

Możesz zbudować w pełni funkcjonalną stronę internetową WordPress dla siebie i utrzymać koszty w okolicach 1000 zł. Oto zestawienie kosztów witryny WordPress przy niskim budżecie. Najpierw będziesz potrzebować domeny i hostingu. Domena w zależności od końcówki zwykle kosztuje od 50 do 150 zł. Wiele firm oferuje darmową domenę za pierwszy rok jeśli zostanie u nich zakupiony serwer. Ceny serwerów wahają się w zależności od pojemności, transferu itp. Serwer z darmową domeną można zamówić tutaj. Dodatkowo jest rabat 25 zł z kodem: XE60-CB6G-3ES0.

Do tego należy doliczyć koszt zbudowania takiej strony i tutaj najtańsza opcja to koszt ok 800 zł netto za stronę wordpress z kilkoma podstronami zawierającymi tekst i zdjęcia.

Od czego zależy cena strony internetowej wordpress?

Na cenę końcową mogą jednak mieć wpływ dodatkowe wymagania klienta. Dlatego tak ważne jest podanie przez klienta wszystkich szczegółów dotyczących projektu strony internetowej. 

Trzeba uwzględnić czy strona oparta na wordpresie będzie zawierała np:

 • slider dedykowany
 • płatne zdjęcia
 • dedykowany favicon
 • czy klient chce zatrudnić copywritera
 • polityka prywatności
 • informacje o cookies
 • instalację google analytics
 • instalację i ustawienia google search console
 • dodatkowe motywy
 • dodatkowe wtyczki darmowe
 • dodatkowe wtyczki płatne 

Motyw dedykowany a motyw premium

Jaka jest różnica? Wiele osób kojarzy WordPress z darmowymi i płatnymi motywami używanymi przez większość blogerów i niektóre małe firmy w swoich projektach. Są one wyposażone w podstawowy projekt, który można skonfigurować w ograniczonym zakresie za pomocą wskaźników i ustawień z widoku administratora. Witryna jest tworzona przy użyciu standardowego formatu oraz poprzez dodawanie obrazów, kolorów, logo i tekstu do szablonu. Z drugiej strony, dedykowany motyw to „jednorazowe wygląd”, które pozwalają projektantowi na stworzenie dowolnej strony internetowej jaką klient sobie wymarzy. Programista buduje stronę w oparciu o szczegółowe informacje podane przez klienta. Witrynę można nadal aktualizować za pomocą treści, obrazów i aktualizacji WordPress z widoku administratora (co jest jednym z głównych powodów wyboru witryny WordPress w pierwszej kolejności), ale będzie miała mniejszą elastyczność w zmianie projektu bez umiejętności programistycznych. Osoby z umiejętnościami programistycznymi będą miały jeszcze większą elastyczność niż motywy premium.

Cennik

Aby dowiedzieć się ile kosztuje strona internetowa WordPress proszę zapoznać się z cennikiem stron internetowych który znajduje się tutaj.

Chcesz przenieść swoją stronę do WordPressa ? Napisz lub zadzwoń do nas natychmiast!

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...