DRUKI FIRMOWE

PAPIER FIRMOWY

Papier firmowy jest nieodzownym elementem każdej profesjonalnej firmy i wpływa korzystnie na postrzeganie firmy przez klientów. Gwarantujemy indywidualny projekt graficzny.

Jeśli potrzebują Państwo druki firmowe to jesteśmy w stanie przygotować Państwu projekt graficzny który na pewno Państwa zadowoli. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w projektowaniu wszelkiego rodzaju grafik na potrzeby dużych i małych przedsiębiorstw.

Zapewniamy że przygotujemy dla Państwa profesjonalnie wyglądający papier firmowy. Do każdego klienta i zamówienia podchodzimy indywidualnie dlatego prosimy o kontakt z nami i ustalimy wspólne cele.

Firmowe papiery firmowe odegrały rolę sztuki wizualnej, dając pierwsze wprowadzenie do tego, kim jesteś, czym jest Twoja firma i dlaczego robisz to co robisz. Tak czy inaczej koncepcja papieru firmowego może być nowa dla niektórych osób, zwłaszcza dla nowych na rynku.

Aby dowiedzieć się więcej, przejdźmy do 6 najczęściej zadawanych pytań (FAQ) dotyczących projektowania papieru firmowego.

1. Jak wygląda firmowy papier firmowy?
Papier firmowy to w rzeczywistości nagłówek umieszczony na górze arkusza papieru. Zawiera nazwę firmy, logo, adres strony internetowej, adres i inne informacje kontaktowe. Papier firmowy można postrzegać jako oficjalny papier firmowy, ponieważ ludzie używają go do: drukowania dokumentów i listów w swojej firmie.

2. Gdzie znaleźć szablony papieru firmowego z możliwością dostosowania?
Możesz dostosować swój własny papier firmowy za pomocą MS Word lub napisać do nas i zaprojektujemy dla Ciebie papier firmowy.

3. Jakie informacje znajdują się na papierze firmowym?
Ponieważ papier firmowy służy do identyfikacji marki, podstawowe elementy muszą zawierać: nazwa firmy, adres (e-mail / strona internetowa) i numer telefonu. Często takie informacje można znaleźć na górze lub na dole nagłówka firmowego.
Logo: Dobrze zaprojektowane, atrakcyjne logo na papierze firmowym sprawia, że ​​każdy projekt jest wyjątkowy.
Slogan: slogan firmy może wyróżnić ją i pomóc klientom w nawiązaniu współpracy.

4. Jaki jest najlepszy format papieru firmowego?
Jeśli chodzi o rozdzielczość papieru firmowego, najpewniejszym sposobem jest omówienie tego z klientem (jeśli jesteś projektantem papieru firmowego). Oto kilka najbardziej preferowanych rozdzielczości papieru firmowego:

Do druku: .psd, .pdf
Drukarka biurowa: .docx (po wyeksportowaniu stopki i nagłówka jako obrazu)
Wysoka rozdzielczość: TIFF (.tif) i grafika wektorowa (.ai)

5. Jak duży powinien być papier firmowy?
Rozmiar papieru firmowego jest różny jednak najbardziej popularny jest rozmiar A4

6. Która czcionka jest najlepsza dla papieru firmowego?
Tu panuje całkowita dowolność, ważne jest aby wszystko było przejrzyste i czytelne

 

Papier firmowy

ZADZWOŃ: 600-969-918

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...