Kwfinder - Narzędzie do słów kluczowych

Znajdź słowa kluczowe SEO

Analiza słów kluczowych nie jest aż tak trudna jak się wszystkim wydaje.  Po prostu wybierz słowa kluczowe o niskim poziomie trudności SEO i dużej liczbie wyszukiwań. Dzięki temu narzędziu otrzymasz na tacy słowa kluczowe które będzie łatwo wypromować w google dzięki współczynnikowi “SEO Difficulty”

Dlaczego KWFinder?

Przede wszystkim jest to bardzo proste narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych. Interfejs użytkownika jest płynny a funkcje są intuicyjne. Ale nie chodzi tylko o innowacyjny projekt. KWFinder jest rzeczywiście dobry do badania i oceny słów kluczowych pod kątem wypromowania w Google.

Może testować wiele słów kluczowych wraz z miesięczną liczbą wyszukiwań i zaskakująco dokładnym wynikiem trudności promowania słów kluczowych. Posiada również zaawansowane funkcje do badania słów kluczowych, takie jak filtrowanie wyników i analizowanie SERP. Jednak nie jest to idealne narzędzie dla każdego. Przyjrzyjmy się więc bliżej i zobaczmy, czy KWFinder jest wart Twoich pieniędzy.

Narzędzie do badania słów kluczowych konkurencji

Zobacz, jaką pozycję zajmują Twoi konkurenci w rankingu Google. Kiedy nie wiesz od czego zacząć, dowiedz się jak konkurencja doszła do wysokich pozycji w Google. Po prostu wprowadź ich domenę lub adres URL, a KWFinder pokaże Ci najlepsze słowa kluczowe. Proste prawda?

Uzyskaj liczbę wyszukiwań z danymi historycznymi

Czas jest kluczem do analizy słów kluczowych! Twórz treści w oparciu o historyczną liczbę wyszukiwań i długoterminowe trendy. Zidentyfikuj sezonowe słowa kluczowe i gorące tematy, które zwiększą ruch organiczny w Twojej witrynie.

Czy KWFinder sprawdza się w przypadku tradycyjnych badań słów kluczowych?

Wpisujesz kluczowe słowo kluczowe, znajdujesz rzeczywiste wyszukiwane hasła, których używają Twoi docelowi odbiorcy, i analizujesz te wyniki, aby zobaczyć, który z nich jest najłatwiejszy do wypozycjonowania i ma największy potencjalny ruch. To jest uproszczone tradycyjne badanie słów kluczowych. A KWFinder jest w tym dobry.

Aby rozpocząć, musisz podać początkowe słowo kluczowe lub domenę i wygenerować listę powiązanych propozycji słów kluczowych.

Otrzymasz listę słów kluczowych.

W wynikach otrzymasz informacje o ilości wyszukiwań, pozycji danej domeny w rankingu google, potencjalnej liczbie wizyt, CPC, PPC oraz najważniejsze wskaźnik trudności osiągnięcia wysokiej pozycji na dane słowo kluczowe.

Czy KWFinder sprawdza się w przypadku badania słów kluczowych konkurencji?

W tym przypadku głównie chodzi o to aby zbadań na jakie słowa Twoja konkurencja osiąga najlepsze rezultaty. Dzięki temu narzędziu możesz użyć słowa kluczowe które odnoszą sukces w przypadku Twojego konkurenta. Dzięki temu tworząc lepsze treści możesz wyprzedzić konkurencje.

Podobnie jak w powyższym przykładzie wpisujesz nazwę domeny konkurencji oraz przeglądasz i analizujesz rezultaty.

KWFinder przyjazny dla oka?

Narzędzie to ma bardzo przyjazny interfejs oparty na danych które jest bardzo łatwo przejrzeć i dokonać analizy. Pulpit jest również zrozumiały.

Odkryj poziom konkurencji słów kluczowych.

Jest to bardzo przydatny wskaźnik gdyż każdemu z nas zależy na wysokich pozycjach na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w google. Dlatego obliczanie wyniku trudności jednego słowa kluczowego jest ważną funkcją wszystkich narzędzi słów kluczowych. Te dane pokazują, jak trudno będzie uzyskać pozycję w rankingu dla określonego wyrażenia.

Dzięki kolorom szybciej można dostrzec na które słowa kluczowe będzie nam łatwiej osiągnąć wysoką pozycję.

Łatwo oceń siłę konkurencji SERP (Od słowa: Search Engine Results Page czyli strona wyników wyszukiwania) to pierwsza strona Google z wynikami wyszukiwania słowa kluczowego. Jeśli chcesz uzyskać wysoką pozycję ważne jest, aby uzyskać jak najwięcej danych, ponieważ są rzeczy, których narzędzia słów kluczowych po prostu nie są w stanie zmierzyć. Na przykład rozpoznawalność marki może się liczyć podczas pomiaru potencjalnych współczynników konwersji dla najwyższej pozycji. Dlatego podgląd KWFinder SERP Checker jest świetnym narzędziem. Możemy tu sprawdzić Domain Authority, Page Authority, Citation Flow, Trust Flow, Linki, FB etc.

 

 

 

Czy KWFinder jest narzędziem dla Ciebie?

KWFinder to jedno z najlepszych narzędzi do optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek dla początkujących. Interfejs, dokładność, agregacja danych – wszystko to składa się na wyjątkowe oprogramowanie. Ale to nie jest najlepsze dla wszystkich. Narzędzie takie jak Ahrefs może oferować te same dane i znacznie więcej. Jeśli jesteś agencją lub jesteś doświadczonym pozycjonerem to lepiej wykorzystasz inne narzędzia.

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...