Praca dodatkowa w domu

Program Partnerski

Oferujemy wszystkim chętnym prosty program partnerski dzięki któremu możesz pracować z domu i zarabiać nie małe pieniądze. Praca polega na pozyskiwaniu klientów na nasze usługi czyli strony internetowe.

Zostając naszym partnerem otrzymasz dostęp do panelu partnerskiego. Dzięki temu będziemy wiedzieli kto z Państwa podesłał nam danego klienta.W panelu można również sprawdzić na jakim etapie są nasze negocjacje z potencjalnym klientem oraz jeśli dojdzie do wykonania usługi jaką prowizję Państwo otrzymają.

Ogólna zasada jest taka iż Państwo otrzymują 10 % od kwoty netto za jaką zostanie wykonana strona internetowa. Może to być 80 zł ale może też być i 200-400 zł. Każdy z naszych partnerów otrzyma poradnik który pomoże mu stawiać pierwsze kroki.

Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt tutaj

pozyskiwanie klientów

 

 

Zarabiaj w domu

Coraz częściej poszukując pracy natrafiamy na oferty, w których proponowany jest program partnerski. Wiele osób przeglądających tego typu ogłoszenia zastanawia się, czy ten rodzaj pracy jest przeznaczony dla nich. Bardzo ważnym atutem takiej formy zatrudnienia jest to, że nie nakłada ona żadnych ograniczeń, ponieważ jest to praca w domu.

Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania stwierdzenie zarabiaj w domu ile chcesz jest jak najbardziej możliwe! Co więcej, jest to bardzo przystępna oferta dla tych, których interesuje praca dodatkowa z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego. Warto podkreślić, że praca przez internet charakteryzuje się elastycznym grafikiem, który można dostosować do swoich potrzeb.

Praca dodatkowa w domu szczególnie zainteresuje młode mamy, które z powodu opieki nad maleństwem nie mogą zdecydować się na zatrudnienie na etat. Praca zdalna to także idealna propozycja dla wszystkich, którzy mają przewlekłe lub przejściowe problemy zdrowotne, uniemożliwiające podjęcie przez nich zatrudnienia w innej formie niż tylko praca z domu.

Ogromnym atutem ogłoszeń w których oferowane jest zarabianie w internecie jest to, że wszelkie podjęte przez nas działania nie są ograniczone jedynie do naszego miejsca pobytu. To tylko kilka z wielu zalet, jakimi wyróżnia się praca w domu oferty.

Praca dorywcza w domu może znacząco podreperować domowy budżet, a co najważniejsze taka praca dorywcza i pozyskiwanie klientów są dostępne niemal dla wszystkich.

ZADZWOŃ: 600-969-918

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...