slider revolution wordpress

Wypróbuj Slider Revolution!

Slider Revolution to wtyczka WordPress, która umożliwia tworzenie atrakcyjnych i interaktywnych sliderów. Wtyczka oferuje szeroki zakres opcji edycji, dzięki czemu można tworzyć profesjonalne slajdy na stronach internetowych. Slider Revolution jest łatwy w obsłudze i pozwala na stworzenie slidera za pomocą kilku prostych kroków. Można go również dostosować do swoich potrzeb poprzez dodawanie animacji, efektów specjalnych i innych elementów graficznych. Wtyczka ta jest idealna dla osób poszukujących skutecznego narzędzia do tworzenia sliderów bez konieczności programowania lub projektowania grafiki.

Czym jest Slider Revolution?

Slider Revolution to szybka i prosta wtyczka, która porządkuje i kreatywnie wyświetla zawartość slidera. Bez doświadczenia w kodowaniu lub programowaniu stworzenie świetnej, jednostronicowej strony internetowej jest jeszcze prostsze dzięki Slider Revolution. Posiada interfejs typu Drag and Drop „przeciągnij i upuść”. Wtyczkę można zainstalować, dostosować i opublikować w dowolnym miejscu. Ta platforma to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia slidera, karuzeli i innych elementów. Slider oferuje wtyczki ThemePunch do stron WordPress i WooCommerce. Oferuje wiele motywów premium, w tym kopie wtyczek premium z możliwością pobrania motywu. Zawiera ponad 200 gotowych do użycia szablonów, które ułatwiają tworzenie najlepszego podglądu dla Ciebie. Slider Revolution oferuje kreator slajdów typu Drag and Drop „przeciągnij i upuść”, doskonałą widoczność mobilną, wbudowane szablony, inteligentne wstępne ładowanie suwaków, przyjazny dla SEO edytor obrazów i wiele innych.

Wypróbuj Slider Revolution!

Ile kosztuje Slider Revolution?

Slider oferuje roczne subskrypcje i dożywotnie licencje. Koszt jego zakupu zależy od tego, jaki plan wybierzesz. Slider ma ponad 20 różnych opcji cenowych. Ceny zaczynają się od ok 146 zł za rok (w momencie pisania tego artykułu). Slider nie oferuje żadnej darmowej wersji. Możesz wybrać preferowany model cenowy, który Ci odpowiada. Ceny różnią się w planie profesjonalnym. W zależności od wymaganej liczby stron internetowych, masz do wyboru różne plany w planach profesjonalnych. Ten plan subskrypcji oferuje strony internetowe od 5 do ponad 100 stron internetowych.

cena slider revolution

Wypróbuj Slider Revolution!

Wersja Starter

Wersja Starter kosztuje ok 146 zł netto rocznie i 363 zł netto jednorazowo i zawiera:

 • 1 strona internetowa
 • Wtyczka WordPressa
 • Ponad 200 szablonów
 • Ponad 25 dodatków
 • Biblioteka obiektów
 • Natychmiastowe aktualizacje
 • Support – Obsługa techniczna

Wersja Enthusiast

Wersja Enthusiast kosztuje ok 372 zł netto rocznie i 948 zł netto jednorazowo i zawiera:

 • 3 strony internetowe
 • Wtyczka WordPressa
 • Ponad 200 szablonów
 • Ponad 25 dodatków
 • Biblioteka obiektów
 • Natychmiastowe aktualizacje
 • Support – Obsługa techniczna

Wersja Professional

Wersja Professional  kosztuje od ok 581 zł netto rocznie i od 1525 zł netto jednorazowo (cena zależy od ilości stron na których jest wykorzystana) i zawiera:

 • od 5 stron internetowych do 100 + stron
 • Wtyczka WordPressa
 • Ponad 200 szablonów
 • Ponad 25 dodatków
 • Biblioteka obiektów
 • Natychmiastowe aktualizacje
 • Support – Obsługa techniczna

 

Jak widać ceny różnią się ilością stron na których możemy użyć wtyczkę Slider Revolution

Wypróbuj Slider Revolution!

ile kosztuje slider revolution?

Kreator stron i edytor wideo

Dzięki w pełni wizualnemu edytorowi możesz tworzyć proste i złożone moduły dla swojej strony WordPress. Do korzystania z niego nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w programowaniu. Slider Revolution ma zoptymalizowany edytor, który organizuje wszystkie opcje w łatwy do zrozumienia sposób. W edytorze wizualnym Slidera możesz łatwo dodawać, kopiować, przenosić i usuwać elementy. Ponadto oferuje również więcej opcji edycji. Nie ma już potrzeby ręcznego dodawania tagów HTML. Oferuje również zaawansowane wbudowane formaty i układy. Możesz również cofnąć zmiany w łatwy sposób. Za pomocą Slidera możesz także tworzyć nawigację oraz edytować nawigację domyślną. Edytor oferuje elastyczne moduły, responsywny układ, efektowne tła, różnorodność warstw, swobodę budowania, szybką stylizację, bibliotekę ikon, efekty specjalne i inteligentne ładowanie. Slider zapewnia doskonały edytor wizualny z elementem Drag and Drop “przeciągnij i upuść”.

Slider oferuje wiele przydatnych dodatków. Jego płynna praca zwiększa produktywność i zapewnia wspaniałe rezultaty. Dzięki responsywnemu sterowaniu możesz dostosować wygląd na czterech oddzielnych urządzeniach.

Slider Revolution oferuje prosty interfejs użytkownika. Wtyczka ta ułatwia łączenie atrybutów, kolorów między różnymi elementami. Wtyczka Revolution Slider oferuje również wbudowaną bibliotekę obiektów, która pomaga tworzyć atrakcyjne obrazy lub filmy. Z pomocą edytora możesz zbudować zupełnie nowy moduł od podstaw.

Slider oferuje 200 ponad szablonów. Możesz łatwo tworzyć przyciągające wzrok sekcje dla każdej części twojej nowej strony internetowej. Szablony te można dostosować za pomocą obrazów, filmów i kolorów tła. Możesz importować treści z mediów społecznościowych lub innych źródeł, takich jak FaceBook, YouTube lub Instagram.

Instalacja wtyczki Slider Revolution

Pierwsze co musisz zrobić po kupieniu wtyczki to ściągnąć ją na swój komputer.

instalacja wtyczki slider revolution

Kolejnym krokiem będzie wejście w kokpit wordpresa i przejście na wtyczki a następnie kliknięcie przycisku dodaj nową -> wyślij wtyczkę na serwer. Po wgraniu wtyczki należy kliknąć Aktywuj wtyczkę Slider Revolution

Podsumowanie

Wtyczka do sliderów Slider Revolution jest niezwykle łatwa w użyciu. Edytor wizualny i funkcje są łatwe do zrozumienia. Możesz dostosować slajdy za pomocą wielu opcji, w tym przycisków, czcionek, kolorów, filmów, zdjęć i nie tylko. Każdy z ponad 200 wstępnie zaprojektowanych szablonów, które są dostarczane z wtyczką, może być użyty do stworzenia unikalnych prezentacji dla Twojej witryny. Nie jest wymagana wiedza ani doświadczenie w CSS. Wtyczka tworzy sceny wideo, obrazy i karuzele.  Korzystając z edytora wizualnego, możesz zmieniać obramowania, animacje, tła, czcionki i wiele więcej. Ogólnie rzecz biorąc, Slider Revolution jest bezsprzecznie jedną z najlepszych wtyczek do slajdera dla WordPress. Posiadają bardzo dobrą dokumentację. Slider Revolution to najlepszy sposób na to, by slidery wyglądały profesjonalnie. Zalecamy pobranie wersji demonstracyjnej i sprawdzenie, czy Slider Revolution jest tym czego Państwo szukają.

Zalety Slider Revolution:

Wady Slider Revolution:

 • Rozwiązanie All in One  „wszystko w jednym”
 • Wiele funkcji
 • 200 wbudowanych szablonów slidera
 • Integracje z popularnymi szablonami i motywami WordPress
 • Drag and Drop „przeciągnij i upuść”
 • Brak darmowej wersji
 • Wielki interfejs

 

Wypróbuj Slider Revolution!

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...