Dlaczego fundacja powinna mieć swoją stronę internetową?

Ilość osób poszukujących pomocy cały czas wzrasta – świadczy o tym liczba apeli, pojawiających się w telewizji, prasie czy w Internecie. Na szczęście nie brakuje ludzi dobrej woli o dobrym sercu, dla których los potrzebujących nie jest obojętny.

W celu budowania rozpoznawalności i promocji działań niezbędna jest rzetelnie stworzona strona internetowa dla fundacji. Zwłaszcza na początkowym etapie działalności, kiedy szczególnie ważną częścią działań jest pozyskanie funduszy od sponsorów jest priorytetem. Witryna www dla fundacji powinna zawierać wiele informacji dotyczących zarówno regulacji prawnych, obszaru działań, celów statutowych, jak i samych podopiecznych, którzy znajdują się pod opieką danej organizacji.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest przejrzystość działalności oraz wygoda korzystania z witryny. Doświadczenia przeprowadzane przez naukowców niezbicie wskazują na to, że szybkość ładowania witryny, jak i rozmieszczenie treści pośrednio decydują o tym, czy darczyńcy zdecydują się na wsparcie właśnie tej a nie innej organizacji charytatywnej.

​Od czego zależy cena zaprojektowania strony internetowej dla fundacji?

Witryna www dla fundacji, stowarzyszenia czy innej formy działalności pozarządowej jest najkorzystniejszym źródłem promocji w sieci i docierania do potencjalnego grona sponsorów. Strona internetowa dla fundacji powinna zawierać odpowiednio zamieszczoną treść – układ graficzny, sposób nawigacji czy przystępna wersja mobilna to tylko kilka z wielu czynników, które wpływają na cenę projektu oraz koszt jego realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio!

Zapoznaj się z naszym cennikiem na strona internetowa cennik i wybierz opcję najkorzystniejszą dla siebie.

Świadczymy usługi projektowania stron internetowych dla fundacji

Cennik stron dla fundacji

ZADZWOŃ: 600-969-918

Oceń Nas:
1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka
Loading...